Elposter Jolanta Olszewska to firma zarejestrowana jako jednoosobowa działalność gospodarcza, z wpisem do CEIDG z dnia 4 października 2016 roku. Świadczy usługi z zakresu grafiki, reklamy i fotografii.

Dla kogo i po co powstała?

Dla przedsiębiorców, którzy inwestują w reklamę drukowaną; dla przyszłych przedsiębiorców, którzy potrzebują wizualnej twarzy; dla instytucji i wydawnictw publikujących pozycje drukowane i e-booki; dla firm i agencji z branży e-commerce, szukających stałej współpracy z grafikami i fotografami.

 Jako dostawca reklamy zewnętrznej i drukowanej, Elposter współpracuje z podwykonawcami zarówno z rynku lokalnego, jak i z dalszych regionów Polski, w zależności od charakteru reklamy. Przy czym zawsze bierze całkowitą odpowiedzialność za jakość  finalnego produktu, pilnuje terminów, doręcza.

Jako twórca grafiki i fotografii, Elposter angażuje się w projekty długoterminowe, jak i jednorazowe zlecenia. Przy współpracach agencyjnych prace w portfolio Elpostera publikowane są tylko za zgodą zleceniodawcy.    

Właścicielka – Jolanta Olszewska – z reklamowym rynkiem związania jest od 2011 roku, kiedy to jeszcze jako pracownik etatowy realizowała małe i duże zlecenia dla wymagających klientów. Na co dzień zajmuje się grafiką komputerową i fotografią. Tworzy projekty na potrzeby reklamy komercyjnej. Jej specjalnością jest tworzenie publikacji (od projektu okładki, poprzez skład i łamanie tekstów, po zaawansowane DTP) i tworzenie grafik składających się na spójną identyfikację wizualną. Prace powstają w programach z pakietu Adobe: Photoshop, InDesign, Illustrator, After Effekct oraz w popularnym „Corelu”. Klienci, dla których ma przyjemność tworzyć dostają profesjonalny produkt, zgodny ze specyfikacją i aktualnymi trendami mody.