Elposter Jolanta Olszewska to firma zarejestrowana jako jednoosobowa działalność gospodarcza, z wpisem do CEIDG z dnia 4 października 2016 roku. Świadczy usługi z zakresu grafiki, reklamy i fotografii.

Skuteczna reklama, czyli dlaczego Elposter?

– odpowiada właściciel, Jolanta Olszewska

Chcąc zarabiać trzeba się reklamować. To jest fakt. Tylko należy wiedzieć jak! Zapracowani ludzie nie mają czasu zgłębiać tajników skutecznej reklamy. Dobrze jest jeśli ktoś wymyśli, podpowie, doradzi, załatwi…

…W tym momencie z pomocą przychodzę ja (Jolanta Olszewska przyp.red.). Z reklamowym rynkiem związania jestem od 2011 roku, kiedy to jeszcze jako pracownik etatowy intensywnie uczestniczyłam w powstawaniu małych i dużych reklam. Doświadczenie i znajomość rynku reklamy skłoniła mnie by jesienią ubiegłego roku otworzyć firmę Elposter oferującą usługi graficzne i sprzedaż reklamy. Dobrze wiem, jaki rodzaj reklamy polecić, by była najlepsza dla określonej branży oraz jak przygotować grafikę, by produkt dobrze się sprzedawał. Chętnie podzielę się moją wiedzą z klientami.

Na co dzień zajmuję się grafiką komputerową. Tworzę projekty na potrzeby reklamy komercyjnej (logotyp, identyfikacja wizualna, szyldy, banery, kasetony, grafika na pojazdy, na strony www, animacje itp.), wykonuję fotografie na potrzeby tejże reklamy oraz współpracuję przy tworzeniu publikacji. Przez ostatnie lata każdego dnia współpracowałam z urzędami, instytucjami oraz dużymi i niewielkimi przedsiębiorcami, tworząc dla nich zarówno proste grafiki użytkowe, jak i obszerne publikacje i książki. Nieustannie rozwijam się, szkolę i poszerzam swój warsztat. Na chwilę obecną pracuję w programach z pakietu Adobe: Photoshop, InDesign, Illustrator, After Effekct i Flesh) oraz popularnym „Corelu”. Klienci, dla których będę miała przyjemność tworzyć projekt graficzny mogą być pewni, że dostaną profesjonalny projekt graficzny zgodny ze specyfikacją i aktualnymi trendami mody.

Jako agencja reklamowa współpracuję z podwykonawcami zarówno z rynku lokalnego jak i z dalszych regionów Polski, w zależności od charakteru reklamy. Załatwiam formalności, biorę odpowiedzialność za jakość produktu, pilnuję terminów, doręczam. A wszystko po to, by produkt finalny w postaci banera, szyldu, oklejonego samochodu, folderu, katalogu, czy innej formy promocji, był wysokiej jakości, a klient zadowolony z dobrej inwestycji.