Elposter Jolanta Olszewskato firma zarejestrowana jako jednoosobowa działalność gospodarcza, z wpisem do CEIDG z dnia 4 października 2016 roku. Świadczy usługi z zakresu grafiki, reklamy i fotografii.

Skuteczna reklama, czyli dlaczego Elposter?

Chcąc zarabiać trzeba się reklamować. To jest fakt. Tylko należy wiedzieć jak! Zapracowani ludzie nie mają czasu zgłębiać tajników skutecznej reklamy. Dobrze jest jeśli ktoś wymyśli, podpowie, doradzi, załatwi…

…W tym momencie z pomocą przychodzi Agencja Reklamy Elposter. W Elposterze świadczone są usługi graficzne, fotograficzne i reklamowe. Tu Klient ma pewność, że wybrany rodzaj reklamy będzie najlepszy dla określonej branży a profesjonalna grafika i fotografia przygotowana tak, by produkt dobrze się sprzedawał. Jako agencja reklamowa Elposter współpracuje z podwykonawcami zarówno z rynku lokalnego jak i z dalszych regionów Polski, w zależności od charakteru reklamy. W jednym miejscu można wykonać reklamę od A do Z.  Agencja reklamy Elposter bierze odpowiedzialność za jakość produktu, pilnuje terminów, doręcza. A wszystko po to, by produkt finalny w postaci banera, szyldu, oklejonego samochodu, folderu, katalogu, czy innej formy promocji, był wysokiej jakości, a klient zadowolony z dobrej inwestycji. 

Właścicielka – Jolanta Olszewska – z reklamowym rynkiem związania jest od 2011 roku, kiedy to jeszcze jako pracownik etatowy intensywnie uczestniczyła w powstawaniu małych i dużych reklam. Doświadczenie i znajomość rynku reklamy skłoniła ją by jesienią ubiegłego roku otworzyć firmę Elposter. Na co dzień zajmuje się grafiką komputerową i fotografią. Tworzy projekty na potrzeby reklamy komercyjnej (logotyp, identyfikacja wizualna, szyldy, banery, kasetony, grafika na pojazdy, na strony www, animacje itp.), wykonuje fotografie na potrzeby tejże reklamy oraz współpracuje przy tworzeniu publikacji. Przez ostatnie lata każdego dnia współpracowała z urzędami, instytucjami oraz dużymi i niewielkimi przedsiębiorcami, tworząc dla nich zarówno proste grafiki użytkowe, jak i obszerne publikacje i książki. Prace powstają w programach z pakietu Adobe: Photoshop, InDesign, Illustrator, After Effekct i Flesh) oraz popularnym „Corelu”. Klienci, dla których ma przyjemność tworzyć dostają profesjonalny projekt graficzny zgodny ze specyfikacją i aktualnymi trendami mody.