BLOG

Agencja Reklamy
Elposter Jolanta Olszewska
tel. 515 871 922

Monitor graficzny EizoEIZO

Sprzęt zakupiony. Monitor graficzny EizoEIZO ColorEdge CG247 skalibrowany. Tablet graficzny Wacom Intuos zainstalowany. Licencje na oprogramowanie z pakietu Adobe i Corela wykupione. Komputer superszybki i supermocny daje radę ze skomplikowanymi projektami graficznymi.

 

Nowy rok, nowe postanowienia, nowe wyzwania. Szczególnie dla nowej firmy. Jeszcze rok temu nie pomyślałabym, że będę przecierać szlaki na nowej drodze zawodowej. Ziarenko jednak dojrzewało gdzieś tam w podświadomości i zaowocowało decyzją o rozpoczęciu działalności na własny rachunek. Czy to dobra decyzja to się okaże w przyszłości na razie nie mogę narzekać.

Zakup sprzętu, m.in. monitora graficznego EizoEIZO ColorEdge CG247  z wbudowanym kalibratorem i tableta graficznego Wacom Intuos pro już zrealizowany. Licencje na oprogramowanie z pakietu Adobe i Corela wykupione. Komputer superszybki i supermocny daje radę ze skomplikowanymi projektami graficznymi. Studio fotograficzne wyposażone w lampy i tła. Wszystko toczy się swoim torem. Wszystko na siebie pracuje. Jest tak jak ma być. Czas pomyśleć o rozwoju i intratnych inwestycjach. A może o leasingu, jak to na przyzwoitą firmę przystało. Puki co, cieszę się małym ZUS-em i nowymi zamówieniami.

Prócz realizacji zleceń mam zamiar zamieszczać na tej stronie artykuły związane z branżą, w której działam. Pisać będę o wszystkim, co w moim mniemaniu warte jest uwagi i być może dla kogoś okaże się pomocne. Pisząc teksty wykorzystywać będę zarówno swoje doświadczenie jak i informacje ogólnodostępne w literaturze branżowej. W pierwszej kolejności opiszę kilka zagadnień, które kiedyś nurtowały mnie samą i też chętnie korzystałam z artykułów bardziej doświadczonych koleżanek i kolegów po fachu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *